Darmowa dostawa od 149,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

HomeBOX

( ilość produktów: 8 )

Jak stworzyć odpowiednie warunki do rozrostu uprawianych roślin? Jeśli chodzi o hodowlę indoor, jednym z najlepszych rozwiązań są zestawy growbox. Specjalne namioty do uprawy umożliwiają zastosowanie właściwego oświetlenia czy wentylacji, odgrywających kluczową rolę dla jakości plonów. Polecamy wybór konstrukcji Ambient White Plus R240+ i Ambient Q300+ firmy HOMEbox, które znajdziesz w naszym growshopie. Sprawdź i wybierz preferowany model.

Namioty uprawowe od HOMEBox

Dostarczamy konstrukcje o różnych wymiarach, które dopasujesz do liczby uprawianych roślin. Dzięki nim uprawa indoor może zawierać wyposażenie poddawane swobodnym modyfikacjom. Modele do domowej hodowli polecane przez nasz growshop, takie jak HOMEBox Ambient Q300+ oraz Ambient White Plus R240+, w swojej podstawowej konfiguracji zawierają m.in. lampy uprawowe HID o mocy 600 W. Wykorzystują specjalne powłoki zewnętrzne zatrzymujące większą ilość światła. Tym samym masz gwarancję wzmożonego wzrostu plonów.

Dzięki growboxom hodowla indoor zostaje zabezpieczona przed zniszczeniami, a całość zachowuje odpowiednią szczelność. Korzystając z naszych propozycji, na stałe utrzymasz prawidłowe warunki uprawy. Już teraz zamów namiot dopasowany m.in. do metrażu pomieszczenia.

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 45 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-19
Szybka realizacja zamówienia, polecam ♥
2024-01-24
Obsługa na najwyższym poziomie, szybka i konkretna wycena produktów. Polecam zakupy i kontakt bezpośredni z Panem Hubertem.
pixel