Darmowa dostawa od 149,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Lampy CFL

( ilość produktów: 6 )

Energooszczędne oświetlenie to powszechne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą zapewnić roślinom odpowiednie warunki świetlne. Te są niezbędne dla prawidłowego rozwoju roślin. Dlatego też oferujemy lampy CFL o mocy żarówek 85, 125, 150 czy 200 W. Kompaktowe świetlówki nadają się m.in. do mniejszych pomieszczeń. Poszczególne z nich różnią się od siebie liczbą lumenów czy barwą generowanego światła. Można je dopasować do każdego etapu rozwoju upraw. Już teraz sprawdź wszystkie rozwiązania od My Weed.

Czym wyróżniają się lampy CFL?

Oferowany rodzaj lamp, podobnie jak odpowiedniki typu LED, to energooszczędne rozwiązanie. Ich zastosowanie pozwala ograniczyć koszty zużycia prądu. Natomiast długa żywotność pojedynczej lampy CFL 125 bądź 200 W to również mniejsze wydatki związane z eksploatacją świetlówek. Idealne do miejsc, gdzie żarówki muszą świecić długo i przy zmiennej intensywności, czyli m.in. w namiotach uprawowych.

Co więcej, emitują nieznaczną ilość ciepła. Są bezpieczne dla środowiska. Montaż większej liczby elementów oświetleniowych, co jest wskazane przy dużych uprawach, to ograniczone ryzyko zagrożenia pożarowego. Energooszczędne oświetlenie 125 lub 200 W jest więc gwarancją całkowitego bezpieczeństwa hodowanych roślin. Przekonaj się, wybierając spośród zróżnicowanych wariantów żarówek CFL.

Świetlówki CFL i różne barwy światła

Fluorescencyjne modele generują szerokie spektrum światła w różnych kolorach. Wartość temperatury barwowej wyrażanej w Kelwinach (K) można dostosować do konkretnego okresu rozwoju roślin. Warianty Grow wytwarzające światło niebieskie przeznaczone są do wzrostu wegetatywnego. Z kolei Flower o czerwonej barwie wykorzystasz w momencie kiełkowania oraz podczas kwitnienia. Polecamy też uniwersalne rozwiązania, jakim jest świetlówka CFL 125 lub 200 W typu Dual. Żarówka wytwarza niebieskie i czerwone długości fal. Lampa nadaje się więc na cały cykl uprawy.

Różne wartości mocy umożliwiają wykorzystanie oświetlenia jako główne źródło światła instalowane na każdy 1m2. Może być też uzupełnieniem growboxa w najsłabiej doświetlonych miejscach. Aby zapewnić roślinom najlepsze warunki do rozwoju, polecamy wybór kilku świetlówek o zróżnicowanej liczbie watów – 85, 125 bądź 200 W.

System lamp CFL

Co oferujemy oprócz pojedynczych sztuk? Do oświetlania upraw warto wybrać system składający się z kilku lamp. Każda zawarta w nim żarówka CFL przeznaczona jest na okres wzrostu roślin. Możesz zdecydować się na dowolną konfigurację montażu całości. Zestaw świetlówek zostanie przymocowany do sufitu przy użyciu łańcuchów bądź bezpośrednio do półki. Produkt EnviroGro LUMii wyróżnia się lekką konstrukcją, która ułatwia instalację w wybranym miejscu. Obudowa wykonana z blachy pomalowanej proszkowo zachowuje dużą odporność na ścieranie.

Przekonaj się, że pojedyncza świetlówka CFL 85, 125, 200 W, jak i również zestaw energooszczędnych lamp o różnych mocach, to dobre rozwiązanie dla Twojej hodowli. W przypadku wątpliwości w wyborze żarówek służymy pomocą.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 48 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-19
Szybka realizacja zamówienia, polecam ♥
2024-02-18
Bardzo szybka realizacja zamówienia, korzystne ceny, duży wybór produktów. Polecam
pixel